- torby brązowe Jest 12 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

   Torby papierowe z płaskim uchem , to propozycja dla wszystkich , którzy szukają budżetowej torby wykonanej z papieru brązowego . Torba wykonana z papieru kraft jest bardzo wytrzymała i estetyczna . Grubość papieru w przedziale 70 - 90g/m2 , z którego wykonana jest torba , daje gwarancję dużej wytrzymałości . W ofercie sklepu zadrukowanatorba.pl znajdują się rozmaite rozmiary prezentowanych toreb .

Prezentowane rozmiary toreb idealnie znajdą zastosowanie w branży HoReCa ( restauracje , katering dietetyczny , bary , pizzerie ... )

Torby z uchem płaskim często stosuje się jako nośnik reklamy ,którą również wykonamy dla Ciebie . Torba z logo firmy świetnie posłuży jako produkt reklamowy.Nadruki wykonywane są metodą sitodruku i fleksografii .Każda taka torba nadaje się do indywidualnego nadruku, dzięki temu nabierze oryginalności.

   Torby papierowe , które wykonane są z tego typu surowca , zawsze są blisko środowiska.Dysponujemy w swojej ofercie ekologicznymi torbami z uchem płaskim w kolorze brązowym gładkim .Posiadamy szeroki wybór rozmiarów, torby cateringowe o dużej pojemności, które niezbędne są w gastronomii do zapakowania posiłków na wynos.Torby są wytrzymałe i posłużą nam wielokrotnie.

  • Miejsce na baner reklamowy