- torby brązowe Jest 16 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 16 elementów

Dysponujemy w swojej ofercie ekologicznymi torbami, z uchem płaskim, w kolorze brązowym, gładkim. Posiadamy szeroki wybór rozmiarów, torby cateringowe o dużej pojemności, które niezbędne są w gastronomii do zapakowania posiłków na wynos. Torby papierowe z płaskim uchem , to propozycja dla wszystkich , którzy szukają budżetowej torby, wykonanej z brązowego papieru. Torba wykonana z papieru kraft jest bardzo wytrzymała i estetyczna . Grubość papieru w przedziale 70 - 90g/m2 , z którego wykonana jest torba, daje gwarancję dużej wytrzymałości. W ofercie sklepu zadrukowanatorba.pl znajdują się rozmaite rozmiary prezentowanych toreb .

Prezentowane rozmiary toreb, idealnie znajdą zastosowanie w branży HoReCa ( restauracje, katering dietetyczny, bary, pizzerie ... )

Torby z uchem płaskim najczęściej służą jako opakowanie na wynos. Są wygodne i poręczne. Dodatkowo jest możliwość wykonania nadruku na torbach. Torba z logo firmy świetnie posłuży jako produkt reklamowy. Nadruki wykonywane są metodą sitodruku i fleksografii. Każda taka torba nadaje się do indywidualnego nadruku, dzięki temu nabierze oryginalności.

 

  • Miejsce na baner reklamowy