torba papierowa brązowa

Torby papierowe, które zawsze są blisko środowiska.Dysponujemy w swojej ofercie ekologicznymi torbami z uchem płaskim w kolorze brązowym gładkim i brązowym prążkowanym.Posiadamy szeroki wybór rozmiarów, torby cateringowe o dużej pojemności, które niezbędne są w gastronomii do zapakowania posiłków na wynos.Torby są wytrzymałe i posłużą nam wielok...

Torby papierowe, które zawsze są blisko środowiska.Dysponujemy w swojej ofercie ekologicznymi torbami z uchem płaskim w kolorze brązowym gładkim i brązowym prążkowanym.Posiadamy szeroki wybór rozmiarów, torby cateringowe o dużej pojemności, które niezbędne są w gastronomii do zapakowania posiłków na wynos.Torby są wytrzymałe i posłużą nam wielokrotnie.Każda taka torba nadaje się do indywidualnego nadruku, dzięki temu nabierze oryginalności.Torba nadrukowana z logo firmy świetnie posłuży jako produkt reklamowy.Nadruki wykonywane są metodą sitodruk lub flekso.

Więcej

torba papierowa brązowa Jest 3 produktów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

W ofercie posiadamy eko torby w rozmaitych wymiarach.Torby papierowe z papierowym uchem płaskim.Torba z papieru kraft jest bardzo wytrzymałym produktem, który jest używany i pomocny w codziennym życiu. Torby z uchem płąskim występują w dwóch kolorach, brązowym gładkim czy prążkowanym i w kolorze białym. Papier o gramaturze w przedziale od 90-110g/m2.

  • Miejsce na baner reklamowy